Hurtownia DEEP PHARMA

Hurt Deep Pharma, to firma mocno związana z branżą farmaceutyczną oraz środowiskiem naukowym i klinicznym. Producent Deep Pharma stara się, aby wytwarzane produkty były jak najbardziej dostosowane do każdego klienta. Sprawdź cenę hurtową.

Hurt Deep Pharma. Deep Pharma jest polską firmą, która prężnie się rozwija w branży farmaceutycznej, ściśle łącząc swoje działania ze środowiskiem klinicznym i naukowym. Producent Deep Pharma czerpie wiedzę z najnowszych doniesień naukowych i nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań do poprawy jakości życia wielu ludzi.


Dostępne w naszej hurtowni zielarskiej produkty Deep Pharma są produkowane ze składników najwyższej jakości, by zapewnić klientom jak najwyższą skuteczność stosowania i bezpieczeństwo.


Najbardziej znane produkty Deep Pharma, dostępne u nas w hurcie, to Karnosil i Femicontrol Forte.


Deep Pharma Karnosil- występuje w trzech firmach, jako emulsja-doskonały produkt polecany do skóry problematycznej, skłonnej do łuszczenia się, rogowacenia, świądu i przy AZS. Deep Pharma Karnosil emolium, zawiera tylko naturalne składniki i nie zawiera sterydów. Deep Pharma Karnosil żel również możecie dostać w naszej hurtowni ekologicznejDeep Pharma Karnosil żel doskonale nadaje się do stosowania podczas otarć, stłuczeń, oparzeń, czy odleżyn. Deep Pharma Karnosil żel w szybki  sposób regeneruje skórę. Producent Deep Pharma stworzył jeszcze jeden produkt Karnosil Intim-żel. Deep Pharma Karnosil Intim-żel, to produkt polecany dla kobiet, które borykają się z problemami intymnymi. Karnosil Intim-żel zmniejsza świąd, pieczenie, czy suchość pochwy. Produkty Deep Pharma Karnosil, możecie kupić w wyjątkowej cenie w naszej hurtowni.


Kolejnym czołowym produktem Deep Pharma, który możecie zakupić w hurcie jest Femicontrol Forte. Deep Pharma Femicontrol Forte to suplement diety, który polecany jest dla osób mających problem z nietrzymaniem moczu. Producent Deep Pharma, zawarł w tym suplemencie diety ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z żurawiny i zarodków soi, wzbogacając go o witaminę D.


Wszystkie wymienione produkty Deep Pharma, możesz dostać w wyjątkowej ofercie cenowej, logując się na naszą stronę hurtowni ekologicznej.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Suplement diety Femicontrol forte polecany jest dla osób mających problem z nietrzymaniem moczu.Ekstrakt z pestek dyni, zarodków soi i witamina D, wspierają prawidłowe funkcje mięśni dna miednicy. Ekstrakt z żurawiny zmniejsza ryzyko infekcji.

  W ulubionych
 • Dermokosmetyk karnosil emolium, to doskonały produkt, który polecany jest do skóry problematycznej: skłonnej do łuszczenia się, rogowacenia, świądu, pękania i atopowego zapalenia skóry. Emolium zawiera naturalne składniki i nie zawiera sterydów.

  W ulubionych
 • Hydro-żel karnosil, to dermokosmetyk, który regeneruje skórę uszkodzoną poprzez otarcia, rany, skaleczenia, odparzenia, poparzenia, także poparzenia słoneczne i odleżyny. Nie zawiera alkoholu, konserwantów, silikonów, substancji zapachowych i barwników

  W ulubionych
 • Karnosil Intim-żel, to specjalistyczny dopochwowy żel ochronny, który zmniejsza świąd, pieczenie, nieprawidłową wydzielinę i suchość pochwy. Polecany jest dla kobiet mających problemy intymne.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów