Hurtownia DEEP PHARMA

Deep Pharma to polska firma tworząca suplementy diety, maści i produkty medyczne. Łączy w sobie branżę farmaceutyczną, środowisko kliniczne i naukowe. Dla poprawy jakości życia i zdrowia klientów, firma korzysta z najnowszych badań naukowych i innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 21,20zł
  19,63zł netto

  Suplement diety Femicontrol forte polecany jest dla osób mających problem z nietrzymaniem moczu.Ekstrakt z pestek dyni, zarodków soi i witamina D, wspierają prawidłowe funkcje mięśni dna miednicy. Ekstrakt z żurawiny zmniejsza ryzyko infekcji.

  21,20zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 32,80zł
  26,67zł netto

  Dermokosmetyk karnosil emolium, to doskonały produkt, który polecany jest do skóry problematycznej: skłonnej do łuszczenia się, rogowacenia, świądu, pękania i atopowego zapalenia skóry. Emolium zawiera naturalne składniki i nie zawiera sterydów.

  32,80zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 29,50zł
  23,98zł netto

  Hydro-żel karnosil, to dermokosmetyk, który regeneruje skórę uszkodzoną poprzez otarcia, rany, skaleczenia, odparzenia, poparzenia, także poparzenia słoneczne i odleżyny. Nie zawiera alkoholu, konserwantów, silikonów, substancji zapachowych i barwników

  29,50zł
  W ulubionych
 • 25,90zł
  23,98zł netto

  Karnosil Intim-żel, to specjalistyczny dopochwowy żel ochronny, który zmniejsza świąd, pieczenie, nieprawidłową wydzielinę i suchość pochwy. Polecany jest dla kobiet mających problemy intymne.

  25,90zł
  W ulubionych
 • 20,60zł
  19,07zł netto

  Melatonina, polecana jest dla osób mających problemy z zasypianiem, źle reagujących na zmianę stref czasowych i osób starszych. Melatonina jest w formie listków, które szybko rozpuszczają się na języku, przez co w szybkim tempie działają na organizm.

  20,60zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów