Hurtownia L'ARGANIC

Hurt L’Arganic. Marka L’Arganic wywodzi się z Włoch i tam też odbywa się produkcja unikalnych produktów na bazie olejku arganowego. Producent L’Arganic wytwarza naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Nasza hurtownia oferuje sprzedaż produktów L’Arganic.

Hurt L’ArganicProducent L’Arganic swoje królestwo ma we Włoszech. W tym słonecznym kraju produkowane są najlepszej jakości kosmetyki na bazie olejku arganowego. Olejek arganowy, inaczej nazywany złotem Maroka posiada cenne składniki odżywcze, bardzo dobrze wpływające na kondycję skóry oraz włosów. Jak wskazuje producent L’Arganic olejek arganowy był używany już w starożytności do celów pielęgnacyjnych.


Produkty L’Arganic dostępne w naszej hurtowni, jako główny składnik posiadają właśnie olejek arganowy. Olejek arganowy pozyskiwany jest z owoców drzewa arganowego. Najlepszej jakości olejek arganowy pozyskiwany jest poprzez ręczne zbiory z obszarów półpustynnych Maroka.


Co robi producent L’Arganic, aby olejek był jak najbardziej obfity w składniki odżywcze?


Zacznijmy od tego, że wszystkie owoce zbierane są ręcznie. Następnie olej tłoczony jest na zimno, aby nie utracił swoich właściwości. Kolejnym krokiem jest dodawanie odpowiednich proporcji olejku arganowego do kosmetyków L’Arganic.


Olejek arganowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne, jest bogatym źródłem witamin E i F, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych. Od wieków nazywany jest eliksirem młodości. Takie właściwości doskonale wpływają na skórę, włosy i paznokcie.


Producent L’Arganic oferuje produkty z olejkiem arganowym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkty L’Arganic dostaniesz w naszej hurtowni, w atrakcyjnych cenach hurtowych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.