Hurtownia PALACIO

Hurt Palacio. Czeski producent Palacio, zajmuje się dystrybucją kosmetyków z dodatkiem ekstraktów ziołowych. Wśród produktów Palacio można spotkać produkty ze śluzem ślimaka, jadem węża, czy olejkiem konopnym.

Hurt Palacio. Firma Palacio specjalizuje się w dystrybucji kosmetyków m.in. z jadem węża, śluzem ślimaka i olejem konopnym.


Najbardziej popularne są produkty z olejkiem konopnym. Producent Palacio stworzył kremy do twarzy, żele pod prysznic, szampony, sole do kąpieli i szampony z dodatkiem oleju konopnego. Użyty do produkcji kosmetyków olej konopny jest najwyższej jakości i tłoczony na zimno. Jak wskazuje producent Palacio, olej konopny wykazuje szereg właściwości zdrowotnych i odżywczych. Dzięki zawartości kwasów Omega 3 i 6, a także witamin A i B, olej konopny doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji włosów, skóry i paznokci.


Kosmetyki Palacio są przeznaczone do każdego typu skóry. Polecane są szczególnie osobom ze skórą wrażliwą. Stosowanie produktów Palacio sprawia że skóra staje się miękka, elastyczna i odżywiona. Producent Palacio dodał do swoich produktów ekstrakty z ziół według tradycyjnych receptur.


Kosmetyki Palacio są naturalne i nie posiadają silikonów, parabenów i innych sztucznych substancji. Dlatego też kosmetyki te nie podrażniają skóry, nie uczulają i nie wywołują innych niepożądanych reakcji.


Sprawdź jakie kosmetyki Palacio posiada nasza hurtownia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.