SA KESSA RĘKAWICA Zobacz większe

Najel Rękawica Kessa Doglębnie Oczyszcza Skórę

SA3677

Rękawica Kessa służy do bardzo dokładnego oczyszczenia skóry z martwego naskórka. Jest to naturalny sposób używany w krajach arabskich. Masaż rękawicą pobudza także krążenie krwi. Skóra jest gładka i miła w dotyku.

Więcej szczegółów

3760061223677
23%
SATIS

Ilość w magazynie: mało

24,00zł
19,51zł netto

W ulubionych

Opis

działaniezdrowy wygląd
płećdla Niego
działanieoczyszczanie
płećdla Niej

Więcej informacji

NAJEL RĘKAWICA KESSA


Kessa jest tradycyjną rękawicą używaną w arabskich łaźniach zwanych Hammam do rytuału oczyszczającego. Służy ona do głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka przy użyciu czarnego mydła Savon Noir lub mydła Aleppo.

To najbardziej naturalny sposób, aby pozbyć się szorstkiej skóry oraz martwego naskórka. Z czasem uwalnia skórę od nierówności i pobudza krążenie. Masaż wspomaga jej działanie oczyszczające. Po zabiegu skóra jest gładka i miła w dotyku.

Kessa wykonana jest z ziarnistej bawełnianej tkaniny niezbędnej do głębokiego peelingu ciała i ścierania czarnego mydła.

Sposób barwienia: tradycyjna arabska metoda, barwniki bez chemicznych utrwalaczy.

Przed zastosowaniem: konieczność namoczenia rękawicy w letniej wodzie z dodatkiem octu. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu