Hurtownia DIZOLVE

Firma Dizolve opatentowała innowacyjną formułę listków do prania, które stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych proszków, płynów i kapsułek do prania. Jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne, ponieważ listki są całkowicie biodegradowalne i nawet w najmniejszym stopniu nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalnie. Dizolve w swoich produktach nie stosuje również syntetycznych rozpuszczalników, spulchniaczy i innych środków chemicznych, które mogą powodować alergie bądź w inny sposób negatywnie wpływać na zdrowie ludzkie.

Listki do prania marki Dizolve są bardzo poręczne i nie wymagają stosowania dodatkowych środków chemicznych, takich jak płyny do płukania. Wyzwalają kompleks substancji piorących, które doskonale usuwają nawet najbardziej intensywne zabrudzenia. Wyprane ubrania cechuje delikatny i bardzo przyjemny zapach. Dużą zaletą produktu jest fakt, iż nadaje się on zarówno do prania ręcznego, jak i z wykorzystaniem pralki.

W trakcie prania listki ulegają całkowitemu rozpuszczeniu. Dzięki temu konsument ma pewność, że resztki detergentów nie pozostały na powierzchni ubrań. Warto wskazać, że zawarte w listkach substancje nie wpływają negatywnie na żywotność urządzeń piorących. Dla osób, które preferują bezwonne środki chemiczne, przewidziane zostały produkty bezzapachowe, których skuteczność jest identyczna jak w przypadku listków zapachowych. Artykuły mogą być wykorzystywane do prania ubrań białych, kolorowych oraz czarnych. Listki nie naruszają struktury tkanin, co sprawia, że mogą być stosowane także do czyszczenia materiałów delikatnych.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.