Hurtownia BOCOTON

Bocoton to francuska firma wytwarzająca akcesoria pielęgnacyjne na bazie bawełny dla dorosłych i dzieci. Produkty są ekologiczne w 100%. Włókna bawełny nie zawierają pestycydów, chloru i nie są modyfikowane genetycznie. Opakowania produktów są biodegradowalne. W ofercie znajdziemy płatki kosmetyczne, patyczki do czyszczenia uszu, czy też chusteczki.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 7,20zł
  5,85zł netto

  Bocoton chusteczki do higieny intymnej polecane są do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry stref intymnych. Bawełna użyta do produkcji chusteczek pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  7,20zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 13,30zł
  10,81zł netto

  Bocoton chusteczki donawilżane dla dzieci polecane są do codziennej pielęgnacji delikatnej najmłodszych. Bawełna użyta do produkcji chusteczek pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  13,30zł
  W ulubionych
 • 6,40zł
  5,93zł netto

  Bocoton patyczki higieniczne zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Patyczki polecane są dla dzieci i niemowląt, posiadają bezpieczną końcówke. Bawełna użyta do produkcji patyczków nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  6,40zł
  W ulubionych
 • 7,60zł
  7,04zł netto

  Bocoton patyczki kosmetyczne zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Bawełna użyta do produkcji patyczków pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  7,60zł
  W ulubionych
 • 6,20zł
  5,74zł netto

  Bocoton płatki kosmetyczne kwadratowe zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Bawełna użyta do produkcji płatków pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  6,20zł
  W ulubionych
 • 12,60zł
  11,67zł netto

  Bocoton płatki kosmetyczne maxi zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Bawełna użyta do produkcji płatków pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  12,60zł
  W ulubionych
 • 6,20zł
  5,74zł netto

  Bocoton płatki kosmetyczne okrągłe zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Bawełna użyta do produkcji płatków pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  6,20zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 6,20zł
  5,74zł netto

  Bocoton płatki kosmetyczne owalne zostały wyprodukowane z certyfikowanych upraw ekologicznych i fairtrade. Bawełna użyta do produkcji płatków pozbawiona jest modyfikacji genetycznej, nie zawiera chloru, ani pestycydów.

  6,20zł
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów