Hurtownia BOCOTON

Bocoton hurt. Producent Biocoton jest firmą francuską, która zajmuje się wytwarzaniem akcesoriów kosmetycznych z czystej, ekologicznej bawełny. Wszystkie produkty są w 100% z ekologicznej bawełny, którą producent Bocoton pozyskuje z certyfikowanych upraw ekologicznych. Sprawdź ceny hurtowe!

Bocoton hurt. Bocoton pochodzi z Francji. To tam uprawiana jest najlepszej jakości bawełna, pochodząca z certyfikowanych upraw ekologicznych. Firma działa zgodnie z zasadami FAIRTRADE. Producent Bocoton wytwarza akcesoria kosmetyczne, stworzone w 100% z czystej, ekologicznej bawełny. Wśród najbardziej popularnych produktów możemy wymienić: bawełniane płatki kosmetycznebawełniane patyczki kosmetyczne dla dzieci i dorosłych, czy chusteczki do higieny intymnej. To właśnie producenta Bocoton mamy najczęściej wybierają dla swoich maluszków, kiedy chcą mieć 100% pewności, że bawełna użyta do ich produkcji jest najwyższej jakości. Rozumiemy ich potrzeby dlatego Bocoton jest ważnym punktem oferty naszej hurtowni. Sprawdź ceny tych rewelacyjnych produktów w hurcie.


Bocoton hurtceny producenta w hurtowni


Tworzenie akcesoriów kosmetycznych z najwyższej jakości bawełny, z certyfikatem ekologicznym sprawia, że firma ma wielu swoich zwolenników, za równo dużych, jak i tych małych.


Bardzo ważne jest to, że włókna bawełny nie są poddawane żadnym modyfikacjom genetycznym, w czasie uprawy bawełny nie są stosowane żadne pestycydy, a ich wybielanie pozbawione jest użycia chloru. Firma Bocoton dba zarówno o zdrowie człowieka, jak i o środowisko. Chce dać człowiekowi i Matce Ziemi wszystko co najlepsze. Dla człowieka najlepsza i najbezpieczniejsza jest natura, czyli produkty naturalne, pozbawione ulepszaczy, bo właśnie takie produkty najbardziej toleruje skóra. A naszą planetę Bocoton chce chronić przed zanieczyszczeniami. Producent Bocoton zadbał o to, by opakowania produktów Bocoton były przyjazne dla środowiska, czyli biodegradowalne. Wszystkie produkty producenta Bocoton posiadają certyfikat Ecocert Greenlife. To ważny atut, który doceniają klienci naszej hurtowni.


Płatki kosmetyczne, chusteczki do higieny intymnej i patyczki do uszu dostaniesz w naszej hurtowni ekologicznej www.greenport24.pl.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.