Hurtownia BERAHERBS

Polska marka BeRaHerbs to renomowany dostawca suplementów diety na bazie ziół. Innowacyjne formuły opracowane przez tą firmę pozwoliły na stworzenie wysoko przyswajalnych preparatów o dużej skuteczności. Na chwilę obecną asortyment BeRaHerbs obejmuje kilkanaście produktów o rozmaitym działaniu. Dostępne są suplementy wspomagające pracę narządów ciała, jak również niwelujące skutki zmęczenia i przewlekłego stresu. Są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ firma dokonuje wnikliwej selekcji naturalnych składników i roztacza ścisły nadzór nad całym procesem produkcyjnym.

Regularna suplementacja z użyciem wysoko przyswajalnych preparatów może przynieść bardzo korzystne skutki zdrowotne. Wskazuje się, że witaminy i mikroelementy, które zawarte są w posiłkach, często nie są wystarczające na pokrycie bieżącego zapotrzebowania organizmu. Dlatego warto sięgnąć po produkty uzupełniające dietę o niezbędne dla zdrowia minerały. Naturalne i dobrze przyswajalne kompozycje pozytywnie oddziałują na krążenie oraz funkcjonowanie wielu organów, a nadto poprawiają nastrój i wspomagają procesy myślowe.

W ofercie BeRaHerbs znaleźć można również unikalne suplementy diety, które łagodzą dolegliwości żołądkowe, bóle menstruacyjne oraz inne przejściowe uciążliwości. Opatentowane przez markę formuły obejmują kompleks witamin kluczowych dla utrzymania homeostazy, czyli harmonii ducha i ciała. Ponadto preparaty zawierające dobrze przyswajalne minerały pozytywnie wpływają na wygląd skóry, włosów i paznokci, poprawiają komfort widzenia oraz przyspieszają metabolizm organizmu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 39,00zł
  36,11zł netto
  Wyprzedaż!

  Data ważności:
  Hemaherb, to suplement diety, który zapobiega powstawaniu anemii, dzięki zawartości składników, mających właściwości krwiotwórcze, a także odpowiednio dobranej kompozycji witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych i metioniny.

  39,00zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 39,00zł
  36,11zł netto

  Immunostymulator, to suplement diety, który wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego. Suplement w swoim składzie zawiera ziołowe ekstrakty z roślin.

  39,00zł
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów