Promocja PSM ŁUSZCZYCA-PORADNIK PACJENTA Zobacz większe

PSM ŁUSZCZYCA-PORADNIK PACJENTA

PSM647

Poradnik prezentujący dostępne na rynku leki, suplementy diety, kosmetyki oraz specjalistyczne urządzenia, które mogą pomóc w walce z łuszczycą, złagodzić jej objawy i poprawić stan skóry.

Więcej szczegółów

9788362055647
5%
PSM

Ilość w magazynie: mało

15,93zł
15,17zł netto

-35%

24,50zł brutto

W ulubionych

Więcej informacji

PSM ŁUSZCZYCA-PORADNIK PACJENTA


Łuszczyca to choroba zapalna skóry o głębszych, bo ogólnoustrojowych przyczynach. Jej leczenie staje się kompleksowe i nie koncentruje się, jak dawniej, wyłącznie na skórze. Wybór właściwej metody terapii komplikuje duża liczba środków dostępnych na rynku. Niniejszy Poradnik jest próbą ich usystematyzowanej prezentacji.

Zamieszczono w nim opisy leków w wolnej sprzedaży i na receptę lekarską (m.in. nowoczesnych leków biologicznych), stosowanych wewnętrznie i zewnętrznie (maści, kremów itp.). Ponadto książka zawiera opisy suplementów diety, kosmetyków i dermokosmetyków, wyrobów medycznych oraz urządzeń specjalistycznych, które mogą pomóc w walce z łuszczycą, złagodzić jej dokuczliwe objawy i poprawić stan skóry.

Dodatkowym atutem Poradnika są zamieszczone w nim dwa słowniki: minisłowniczek trudniejszych terminów z zakresu kosmetologii i dziedzin pokrewnych oraz słownik wszystkich składników kosmetyków i suplementów diety, które zostały opisane w książce. Ten drugi zawiera spolszczenia i definicje nazw substancji chemicznych oraz podaje w skrócie ich działanie.