PSM ODŻYWIANIE W ŁUSZCZYCY Zobacz większe

Psm Odżywianie W Łuszczycy Wraz Z Przepisami

PSM609

Autorka wyjaśnia rolę diety w łuszczycy i jej potencjał terapeutyczny. Odpowiada na pytanie co jeść, a czego unikać. Ponad 100 przepisów!

Więcej szczegółów

9788362055609
5%
PSM

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

27,40zł
26,10zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

PSM ODŻYWIANIE W ŁUSZCZYCY


Pacjenci często słyszą, że w przebiegu łuszczycy zaleca się odpowiednią dietę. Wskazane są posiłki lekkostrawne, zdrowe i pełnowartościowe. Co to oznacza w praktyce? Co jeść, a czego nie? Jak przyrządzać posiłki? Na co zwracać uwagę? Na te pytania trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź zarówno podczas wizyty u lekarza czy dietetyka, jak i w dostępnej na rynku literaturze.

Książka Odżywianie w łuszczycy pozwala zrozumieć istotę diety w przebiegu choroby, jej potencjał terapeutyczny oraz wpływ na organizm. Autorka, specjalistka w dietach  zalecanych w schorzeniach wątroby i skóry, opracowała ponad 100 praktycznych i smakowitych przepisów kulinarnych, które pozwolą pacjentowi w sposób aktywny współuczestniczyć w leczeniu.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu