Hurtownia ZIOŁA OJCA FRANCISZKA

Polska firma specjalizująca się w konfekcjonowaniu wysokiej jakości ziół, herbat i przypraw. Najważniejszymi atutami produktów z Zielarnii Ojca Franciszka jest rdzenne pochodzenie surowca oraz dostosowanie starych receptur klasztornych do aktualnych zapotrzebowań klientów w sklepach zielarsko medycznych. Produkty są pakowane w szczelne saszetki, dzięki czemu zachowują swoją świeżość i jakość.

Zioła Ojca Franciszka dostępne w naszej hurtowni to producent ziół i przypraw w praktycznych opakowaniach. Produkty są pakowane w szczelne saszetki z zamknięciem strunowym, dzięki czemu zachowują swoją świeżość i jakość na długo. Sprawdź ceny dostępnych w naszej hurtowni produktów Ziół Ojca Franciszka! Oto niektóre z godnych polecenia produktów Ziół Ojca Franciszka:


Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów cukrów wanilinowych, a nie waniliowych. Cukier wanilinowy jest to zapach nienaturalny, pozyskiwany chemicznie. Cukier w naturalną wanilią w dużym opakowaniu 30g dostępny w sprzedaży hurtowej nada piękny aromat wypiekom, deserom lub kawie.


Cynamon cejloński w opakowaniach 50 g i 100 g poprawia trawienie, rozgrzewa i dodaje ciepłego, słodkawego aromatu potrawom.


Ciekawą propozycja Ziół Ojca Franciszka dostępną w hurcie jest Przyprawa zamiast soli i pieprzu 50 g będąca mieszanką wielu ziół, cebuli, czosnku będąca zdrową alternatywą dla osób, które muszą zwracać uwagę na poziom sodu we krwi. Przyprawa ma miły, uniwersalny smak pasujący do wielu wytrawnych potraw, a zioła dostarczają cennych składników odżywczych i ułatwią trawienie.


Czarnuszka w opakowaniu 100 g, producenta Zioła Ojca Franciszka może być stosowana zarówno do doprawiania potraw jak i zewnętrznie, po zmieleniu w formie maseczek oraz jako surowiec ziołoleczniczy o udowodnionych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwalergicznych. Sprawdź cenę w naszej hurtowni!


 


Papryka wędzona słodka 30 g nada piękny kolor i charakterystyczny aromat potrawom, świetnie komponuje się z warzywami strączkowymi i potrawkami warzywnymi. To tylko niektóre z popularnych przypraw i Zioła Ojca Franciszka, które możesz zakupić w naszej hurtowni. Wejdź i sprawdź, jakie posiadamy produkty od producenta Zioła Ojca Franciszka.


 


Absolutny hit wśród produktów Zioła Ojca Franciszka, to przyprawa „Smaki dzieciństwa”, Producent Zioła Ojca Franciszka w przyprawie użył samych naturalnych ziół i przypraw, bez dodatku soli i sztucznych dodatków. Przyprawa jest chętnie wybierana przez osoby świadome dodatku ilości soli i glutaminianu sodu w popularnych „przyprawkach”. W naszej hurtowni jest dostępna naturalna przyprawa „Smaki dzieciństwa”, która wzbogaci smak wielu zup i dań

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.