Hurtownia BEESLINE

Beesline hurt. Marka Beesline wytwarza produkty na bazie naturalnego wosku pszczelego i oleju kokosowego. Producent Beesline w doskonały sposób połączył niesamowite właściwości wosku pszczelego, wytwarzanego przez pszczoły z naturalnymi składnikami aktywnymi.

Beesline została stworzona z miłości do pszczół i ludzi. Producent Beesline w doskonały sposób połączył te dwie miłości, stwarzając produkty na bazie wosku pszczelego z naturalnymi składnikami aktywnymi, dedykowanym ludziom. Dostępne one są w cenach hurtowych na naszej platformie B2B – greenport24.pl. Wszystko po to, by dać ludziom bezpieczne, zdrowe i skuteczne kosmetyki.


Jakość wytwarzanych produktów jest na najwyższym poziomie. Marka Beesline wytwarza produkty o wysokiej wartości biologicznej, w składzie których znajdziemy od 85% do 100% aktywnych ekstraktów. Sprawdź ceny w hurcie.


Producent Beesline zdaje sobie sprawę jak wartościowe dla skóry są produkty pozbawione silikonów, parabenów i innych niekorzystnie działających składników. Dodatki te mogą mieć działanie rakotwórcze, mutagenne i zaburzać płodność, mogą wywoływać alergie i niepożądane reakcje skórne.  W naszej hurtowni barycznie sprawdzamy skład oferowanych produktów.


Producent Beesline również wnikliwie dobiera skład swoich kosmetyków. Wszyscy, którzy zdecydują się na kosmetyki Beesline na pewno nie będą żałować swojej decyzji, gdyż stosowanie produktów producenta Beesline przyniesie ogrom korzyści dla Twojej skóry. Już po kilku zastosowaniach zauważysz różnicę w kondycji skóry.


Firma Beesline to marka, która musiała zagościć w naszej hurtowni ekologicznej www.greenport24.pl. Doceniło ją rzesze klientów naszych klientów hurtowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Odżywczy i nawlżający balsam do suchej skóry i spierzchniętych ust. Zawiera wosk pszczeli, olejek z kiełków pszenicy, ekstrakt z marchwi oraz olej z nasion czarnuszki. Bogaty w witaminy E i F oraz karetonoidy. Działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie.

    W ulubionych
  • Balsam do suchej i szorstkiej skóry Beeswax Skin Balm na bazie wosku pszczelego, bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe. Działa antybiotycznie i bakteriobójczo.

    W ulubionych
  • Produkt intensywnie pielęgnuje usta, wyraźnie poprawiając ich kondycję. Niweluje uczucie suchości i spierzchnięcia warg. Delikatna, natłuszczająca konsystencja przyjemnie je otula, przynosząc natychmiastową ulgę.

    W ulubionych
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów