Hurtownia MARKELL

Hurt Markell. Marka Markell wywodzi się z Rosji i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości kosmetyków. Producent Markell oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Czołowym produktem są kosmetyki posiadające w składzie śluz ślimaka. Wiele produktów marki Markell dostaniesz u nas w hurcie.

Hurt Markell. Rosyjska marka Markell istnieje na rynku już prawie 20 lat. Producent Markell wytwarza kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Fabryka Markell usytuowana jest w ekologicznie czystych rejonach, co zapewnia wysoką jakość produktów. Producent Markell zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, którzy pracują nad najlepszą jakością i składem oferowanych produktów.


Markell w hurtowni greenport24.pl


Najbardziej popularną serią kosmetyków Markell, dostępnych w naszej hurtowni, są kosmetyki posiadające w składzie śluz ślimaka z serii Bio Helix. Śluz ślimaka jest jednym z najbardziej pożądanych składników w produktach kosmetycznych. Jak zapewnia producent Markell, śluz ślimaka doskonale uelastycznia, wygładza, rozjaśnia, ale przede wszystkim doskonale nawilża skórę. Seria Bio Helix, dostępna w naszej hurtowni oprócz śluzu ślimak w składzie posiada także, cenne olejki i ekstrakty roślinne, które doskonale wpływają na kondycję i wygląd skóry. Kosmetyki serii Bio Helix są bogate w witaminy, kolagen, kwas glikolowy i alantoinę.


Obecny styl życia i tempo w jakim żyjemy niekorzystnie wpływa na kondycję naszej skóry. Skóra staje się sucha, odwodniona, a także zwiększa się ilość zmarszczek. Producent Markell wskazuje, iż stosowanie kosmetyków z naturalnymi składami, może znacznie opóźnić starzenie się skóry.


Producent Markell wytwarza kosmetyki na najwyższym światowym poziomie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Tę światową markę dostaniesz w naszej hurtowni w atrakcyjnych cenach hurtowych

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.