ANTHYLLIS DELIKATNY PŁYN DO PRANIA RĘCZNEGO 1L Zobacz większe

Anthyllis Delikatny Płyn Do Prania Ręcznego 1L

PP183

To ekologiczny detergent stworzony z roślinnych składników pochodzących z biologicznych upraw, idealny również do prania delikatnych tkanin oraz wełny.

Więcej szczegółów

8002849917183
2022-08-04
23%
ANTHYLLIS

Więcej informacji

ANTHYLLIS DELIKATNY PŁYN DO PRANIA RĘCZNEGO ORAZ W PRALCE 1000 ML

 
Płyn do prania delikatnych tkanin to specjalna i bardzo dobrze sprawdzona formuła piorąca przeznaczona do prania ubrań dzieci i niemowląt. Płyn Anthyllis jest idealny wszczególności dla delikatnej i wrażliwej skóry.

To ekologiczny detergent stworzony z roślinnych składników pochodzących z biologicznych upraw, idealny również do prania delikatnych tkanin oraz wełny. Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, siarczanów ani syntetycznych środków konserwujących i zapachowych. To specjalnie opracowany  łagodny, skoncentrowany płyn do prania odzieży i tkanin przeznaczony dla osób wrażliwych na zwykłe środki piorące, wykazujących alergie.

  • Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej.
  • Sprawdzone na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0,4 ppm).
  • Nie zawiera składników pochodzenia naftowego, syntetycznych konserwantów, siarczanów i jest wolne od alergenów.

Płyn do prania odzieży przeszedł podwójne testy.
Pierwszy sprawdził jego bezpośrednie działanie na kontakt ze skórą, w drugim zweryfikowano wpływ upranej w Sense' odzież na kontakt ze skórą delikatną i wrażliwą. W obu przypadkach stwierdzono, że produkt jest nie drażniący.

Idealny dla:

  • dla osób ze szczególnie wrażliwą, delikatną skórę na kontakt z detergentem podczas prania ręcznego
  • dla osób z delikatną skórę, które powinni zawsze nosić "bezpieczne" ubranie to znaczy dla dzieci i niemowląt
  • odzież wyprana w odpowiednim dla alergików detergencie
  • osób ceniacych produkty ekologiczne, których skład jest bez zarzutu i nie idzie na kompromisy.  

Płyn stworzony z biologicznych, roślinnych składników, olei z biologicznych upraw. W szczególności użyto Oliwę z Oliwek i Oleju Rzepakowego z okolicznych ekologicznych gospodarstw regionu Apulii.
 
Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA). Produkt wychodzi ponad normy ICEAnie zawiera ponad to żadnych cząstek tlenku etylu (sodium laureth sulfate, niejonowe środki powierzchniowo czynne ) Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzętach"

WYDAJNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ PRANIA
Z badań przeprowadzonych przez laboratorium zewnętrzne wynika, że formuła płynu do prania gwarantuje taką samą wydajność i skuteczność jak porównywalne środkami piorące liderów rynku.
 
Certyfikaty
Produkt posiada certyfikat ICEA - Eco Bio Cleaners - Certyfikat produktu N ° 011 DP 038
Produkt jest zgodny z "Nie testowano na zwierzętach" Międzynarodowego Standardu - gwarantowane przez LAV

Jak używać
Pranie ręcznie: rozcieńczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max 40 ° C dla syntetyków i 30 ° C dla wełny). Pozostawiać prania w wodzie przez około 15 minut a następnie spłukać i wysuszyć.
W pralce: wlać dawkę wskazaną do zbiornika i ustawić żądany program.
W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na ukrytym rogu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce.

Składniki
Aqua (Water), Potassium Rapeseedate*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Alcohol Denat, Lauryl/Myristyl Glucoside, Potassium Olivate*, Olivamidopropyl Betaine*, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Phenethyl Alcohol, Parfum*, Ethylhexylglycerin
* Mydła lub środków powierzchniowo czynnych na bazie olejów organicznych
** Na podstawie naturalnych esencji

<strongSkład chemiczny (rozp. 648/2004)

Ostrzeżenia:
Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody.

Butelka 1000 ml


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu