Hurtownia MASMI

Hurt Masmi. Hiszpański producent Masmi wytwarza produkty do codziennej higieny intymnej. Głównym składnikiem produktów Masmi jest czysta, ekologiczna bawełna. Jak podaje producent Masmi, wszystkie produkty są przetestowane hipoalergicznie. Tampony Masmi dostaniesz w naszej hurtowni.

Hurt Masmi. Marka Masmi powstała w Hiszpani. Producent Masmi specjalizuje się w wytwarzaniu produktów dla kobiet do higieny intymnej. W produktach Masmi zostały użyte najwyższej jakości ekologiczne włókna bawełniane Pure Cotton.


Producent Masmi chciał stworzyć alternatywę dla kobiet których dbanie o higienę intymną jest bardzo ważne i przykładają uwagę do tego jakiej jakości produkty używają. Na rynku dostępnych jest wiele produktów do higieny intymnej, ale bardzo rzadko można dostać produkty na bazie czystej bawełny. Takie właśnie są produkty Masmi, które możesz kupić w naszej hurtowni.


Misją producenta Masmi jest danie kobietom wszystkiego co najlepsze do pielęgnacji okolic intymnych, czyli naturalnych, ekologicznych i zdrowych produktów.


Co wyróżnia produkty Masmi, które możesz kupić u nas w hurcie?


Wszystkie produkty wykonane są ze 100%, czystej bawełny organicznej. Jak zapewnia producent Masmi, każdy produkt przeszedł testy hipoalergiczne. Wszystkie produkty Masmi są wysoce chłonne, co daje długotrwałą ochronę i komfort. Co ważne, produkty Masmi dostępne w naszej hurtowni, nie zawierają celulozy, wiskozy, proszków, pudrów, czy perfum. Każdy z produktów Masmi ulega 100% biodegradacji, co przyczynia się do ochrony środowiska.


W naszej hurtowni ekologicznej dostaniesz tampony Masmi, które możesz kupić w atrakcyjnej cenie hurtowej.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.