Hurtownia ECOLAB

Hurt Ecolab. Producent Ecolab wytwarza kosmetyki na bazie naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych. Firma Ecolab swoje korzenie posiada w Rosji i właśnie tam wszystko się zaczęło. Dostępne w naszej hurtowni kosmetyki Ecolab nie zawierają silikonów, ani parabenów.

Hurt Ecolab. Producent Ecolab oferuje szeroki wybór kosmetyków zawierających naturalne i ekologiczne składniki, które wytwarzane są najnowszymi technologiami. Firma Ecolab do produkcji kosmetyków stosuje metodę destylacji i tłoczenia na zimno, co pozwala zachować naturalne właściwości surowca. Hurt Ecolab oferuje zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów dla kobiet i mężczyzn. Producent Ecolab posiada również kosmetyki do pielęgnacji dzieci, już od pierwszego miesiąca życia.


Marka Ecolab w swojej produkcji stosuje organiczne oleje i ekstrakty, a ponad 95% użytych do produkcji kosmetyków Ecolab jest pochodzenia roślinnego. Kosmetyki Ecolab posiadają tylko i wyłącznie naturalne barwniki i konserwanty.


Producent Ecolab tworzy własne receptury kosmetyków, które są testowane i doskonalone przez wiele lat, zanim trafią do klienta. Producent Ecolab ceni sobie jakość i bezpieczeństwo, dlatego chce dać swoim klientom wszystko, co najlepsze. Znajdujące się w naszej hurtowni kosmetyki Ecolab, nie zawierają parabenów, SLS, SLES i silikonów, co czyni je niezwykle przyjaznym dla skóry. Kosmetyki Ecolab nie podrażniają i nie uczulają nawet najbardziej wymagającej skóry, dlatego można je bezpiecznie stosować, bez obaw, że nasza skóra na tym ucierpi.


Producent Ecolab posiada wiele certyfikatów świadczących o wysokiej jakości wytwarzanych kosmetyków i o ich naturalnym składzie, oraz o wysokich standardach produkcji.


To, co najbardziej przyciąga w trosce o pielęgnację skóry, to dobry skład i piękny zapach. Take właśnie są kosmetyki Ecolab, dostępne w naszej hurtowni.


Szeroki asortyment produktów Ecolab dostaniecie w naszej hurtowni ekologicznej

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.