MYVITA NASIONA CHIA 250G Zobacz większe

Myvita Nasiona Chia 250G Obniżają Ciśnienie

M804

Nasiona chia dodane do codziennej diety, dodaja energii i witalności, stabilizuja poziom cukru we krwi, obniżają ciśnienie krwi i redukuja poziom "złego" cholesterolu. Ponadto są polecane osobom będącym na diecie odchudzającej.

Więcej szczegółów

5903111710804
5%
MYVITA

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

10,70zł
10,19zł netto

W ulubionych

Opis

działanieoczy
układpokarmowy
układnerwowy

Więcej informacji

MYVITA NASIONA CHIA 250G

Nasiona CHIA (szałwii chiszpańskiej) należą do grupy tzw. super-żywności. Zawierają całe bogactwo witamin i skłądników odżywczych, w tym bardzo dużą zawartość kwasów omega-3.
Nasiona dodane do codziennej diety, dodaja energii i witalności, stabilizuja poziom cukru we krwi, obniżają ciśnienie krwi i redukuja poziom "złego" cholesterolu. Ponadto są polecane osobom będącym na diecie odchudzającej, z tego względu że daje uczucie sytości.
Masa netto: 250 g

Składniki: nasiona chia (salvia hispanica)
Zastosowanie: Wyroby piekarskie, śniadaniowe, przetwory zbożowe, mieszanki owoców, orzechów i nasion - nie więcej niż 10% (spożywać nie więcej niż 15 g nasion dziennie).

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
Termin przydatności do spożycia: co najmniej 1 rok.

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu