AGNES ORGANIC LITOTERAPIA LABRADORYT Zobacz większe

Agnes Organic Litoterapia Labradoryt

AO728

Kamienie do litoterapii Agnes Organic. Labradoryt uwalnia od napięć, łagodzi stres. Dobry dla osób nieśmiałych oraz mających problemy z podejmowaniem decyzji.

Więcej szczegółów

5906395321728
23%
AGNES ORGANIC

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

W ulubionych

Więcej informacji

AGNES ORGANIC LABRADORYT - kamień do litoterapii

Zastosowanie:

  • uwalnia od napięć, stresów
  • niweluje nieśmiałość
  • niezdecydowanie

Labradoryt to kamień chroniący przed tak zwanym złym okiem, zazdrością, zawiścią. Oczyszcza aurę z negatywnych energii, psychicznych ataków. Pozwala odzyskać wolność. Nie lubi wody. Czyścimy w suchej soli. Ładujemy w księżycową pełnię. Współgra z pietersytem, kamieniem księżycowym i serafinitem.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.

LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu