AGNES ORGANIC LITOTERAPIA AGAT Zobacz większe

Agnes Organic Litoterapia Agat

AO698

Kamienie do litoterapii Agnes Organic. Agat wspomaga leczenie schorzeń skórnych, chorób układu rozrodczego oraz żołądka. Agat wspiera cierpliwość, dobrą pamięć oraz równowagę emocjonalną.

Więcej szczegółów

5906395321698
23%
AGNES ORGANIC

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

W ulubionych

Więcej informacji

AGNES ORGANIC AGAT - kamien do litoterapii

Zastosowanie we wspomaganiu leczenia:

  • schorzeń skórnych
  • żołądka
  • układu rozrodczego


Agat łączy z ziemią, wspiera cierpliwość, wspomaga pamięć, równowagę emocjonalną, dobry przy ukąszeniach, chorobach skóry. Oczyszczać w wodzie z solą. Współgra z jaspisami, bursztynem, granatem, jadeitem.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.

LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu