AGNES ORGANIC LITOTERAPIA AMETYST Zobacz większe

Agnes Organic Litoterapia Ametyst

AO674

Kamienie do litoterpai Agnes Organic. Ametyst używany jest do wspomagania leczenia migren, bółów głowy, pomaga przy żylakach i miażdżycy.

Więcej szczegółów

5906395321674
23%
AGNES ORGANIC

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

10,00zł
8,13zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

AGNES ORGANIC AMETYST - kamień do litoterapii

Zastosowanie w łagodzeniu dolegliwości zwiazanych z:

  • zaburzeniami snu
  • migrenami
  • zaburzeniami układu nerwowego
  • nałogami

Ametyst to kamień naszych emocji, wspomaga czakrę trzeciego oka, odpowiedzialną za naszą intuicję. Zalecza zmiany skórne, pomaga przy żylakach, miażdżycy, reguluje pracę przysadki mózgowej, rozwija intuicję. nosimy przy sobie, masujemy. Oczyszczamy w wodzie z solą. Ładujemy na słońcu, nie pozostawiając zbyt długo. Ametyst współdziała z czaroitem, rubinem, granatem, kryształem górskim.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.
LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu