AGNES ORGANIC LITOTERAPIA KRYSZTAŁ GÓRSKI Zobacz większe

Agnes Organic Litoterapia Kryształ Górski

AO650

Kamienie do litoterapii Agnes Organic. Kryształ górski stosowany jest jak odpromiennik neutralizując negatywne promieniowanie. Ogólnie wzmacnia organizm i dodaje witalności.

Więcej szczegółów

5906395321650
23%
AGNES ORGANIC

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

10,00zł
8,13zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

Kamienie do litoterapii - KRYSZTAŁ GÓRSKI

Zastosowanie:

  • wspomaga działanie innych kamieni i ziół
  • wzmacnia organizm
  • dodaje energii

Kryształ rozpromienia przestrzeń, neutralizuje negatywne promieniowanie, jest doskonałym odpromiennikiem. Pomocny przy zawrotach głowy, dotkliwych bólach i zaburzeniach błędnika. Pomaga skupić się na wybranym celu. Współgra z każdym kamieniem. Oczyszczamy w wodzie z solą. Ładujemy na energii słonecznej.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, NATURALNE KAMIENIE SZLACHETNE I OZDOBNE (NIEBARWIONE, NIE WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMEPERATURZE CO NISZCZY ICH DOBROCZYNNY WPŁYW NA NASZ ORGANIZM)
Do wykorzystania do masaży, energetyzowania wody, refleksologii, autoterapii.
LITOTERAPIA, metoda znana od przeszło 3500 lat – jest bardzo skuteczną formą medycyny naturalnej. Nie jest tajemnicą, że oddziaływanie energią minerałów dobroczynnie wpływa na cały ludzki organizm. Wiedzę te wykorzystywali już starożytni Sumerowie i Egipcjanie.

Kamienie szlachetne, ozdobne, kryształy i wszystkie minerały posiadają niebagatelnewłaściwości. Dzięki temu niwelują rozmaite dolegliwości, koją emocje i uzdrawiają relacje
międzyludzkie. Ich działanie zależne jest od pierwiastków chemicznych, jakie zawierają i energii swoistej każdemu minerałowi.

Każdy minerał działa na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Poprzez pierwiastki chemiczne wchodzi w reakcję z ciałem I  albo wyrównuje niedobory w naszym organizmie albo usuwa nadmiary tego, co w nas nieharmonijne.
Każdy z kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów tworzy swoistą siatkę krystaliczną, oddziałującą na konkretne narządy ludzkiego organizmu. Dlatego używając ich na przykład w refleksologii – świadomie możemy wpływać na nasze dolegliwości.

Osobiście wykonywana REFLEKSOLOGIA, czyli odpowiednie uciskanie konkretnych miejsc na ciele człowieka (głównie stopy i ręce – odpowiadające za wejście i wyjście energii) jest nie czym innym, jak autoterapią, co jeszcze korzystniej wpływa na stan naszego zdrowia.

Kamieniami możemy: masować ciało, robić z nich esencje, energetyzować nimi wodę, używać w celach kosmetycznych, nosić jako biżuterię lub mieć po prostu przy sobie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu