Hurtownia COLWAY

Marka Colway jest pionierem w produkcji kosmetyków zawierających naturalny kolagen. Substancja ta stanowi odkrycie polskich biotechnologów i jest coraz częściej wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym na całym świecie. Naturalny kolagen jest dobrze przyswajalny przez organizm, a pierwsze efekty wizualne można zaobserwować już po kilku tygodniach kuracji.

Linia produktów firmy Colway obejmuje ekologiczne i bardzo skuteczne kremy, peelingi, ampułki oraz inne preparaty bogate w naturalny kolagen. Wzbogacane są one witaminami i mikroelementami, które pozytywnie wpływają na młody wygląd skóry, ujędrniają ją i optymalnie nawilżają. Kosmetyki i suplementy diety tego producenta zawierają duże ilości wszystkich substancji, które nie tylko ograniczają proces starzenia się tkanek, ale również mają silne właściwości regeneracyjne.


Zmarszczki, blizny oraz inne niedoskonałości skóry stanowią nie lada problem dla pań w każdym wieku. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Colway opracował unikalne formuły, które cechuje wysoka skuteczność. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków oraz suplementów diety pochodzących od tego producenta możliwe jest zredukowanie uciążliwych zmian na powierzchni skóry. Naturalny kolagen sprzyja również regeneracji kości i stawów, co jest kluczowe w okresie rehabilitacji po chorobie lub ciężkim urazie.


W ofercie marki znaleźć można również wysokiej jakości suplementy diety, które wspomagają oczyszczanie się organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji. Dla pań przewidziane zostały również kosmetyki upiększające – dzięki nim mogą wzmocnić włosy, paznokcie oraz inne elementy swojego wizerunku.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.