INTENSON QUINOA 150 BIO Zobacz większe

INTENSON QUINOA 150 BIO

IN782

Quinoa, zwana komosą ryżową lub ryżem peruwiańskim, jest źródłem pełnowartościowego białka oraz ma wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Jest doskonałym dodatkiem do dań warzywnych i mięsnych jako zamiennik ryżu i kasz.

Więcej szczegółów

5902150283782
5%
INTENSON

Ilość w magazynie: 5 szt.

5,00zł
4,76zł netto

Więcej informacji

INTENSON QUINOA 150 BIO


BIO QUINOA (komosa ryżowa).
(Chenopodium quinoa)

Quinoa, zwana komosą ryżową lub ryżem peruwiańskim, jest źródłem pełnowartościowego białka oraz ma wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Jest doskonałym dodatkiem do dań warzywnych i mięsnych jako zamiennik ryżu i kasz. Produkt przeznaczony również dla wegan i wegetarian. BIO quinoa jest produktem ekologicznym, pochodzącym z gospodarstwa ekologicznego, w którym nie używa się środków chemicznych.

Sposób użycia: Produkt gotowy po uprzednim przygotowaniu: Ziarna quinoa należy wypłukać przed gotowaniem pod bieżącą wodą (jeżeli woda się nie pieni, wystarczy jedno płukanie, w przeciwnym razie płuczemy 2 – 3 razy). 1 szklankę ziaren wsypać do gotującej się wody (500 ml) i gotować na małym ogniu pod przykryciem przez około 15 minut. Gdy z ziaren wyłaniają się małe białe ogonki oznacza to, że komosa jest prawie gotowa. Po ugotowaniu odstawić na 15 minut.

Składniki:

  • 100% BIO quinoa (komosa ryżowa).

Producent: INTENSON EUROPE SP. Z O.O.