Hurtownia NATURAVENA

Naturavena to znana firma działająca na rynku polskim od 10 lat. Zajmuje się produkcją naturalnej i ekologicznej żywności. Składniki pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. W ofercie znajdziemy m.in. produkty dla wegan, wegetarian, dla diabetyków, i osób z alergiami pokarmowymi. 

Hurt NaturAvena. Marka NaturAvena słynie z produkcji żywności. Żywność, tworzona przez producenta NaturAvena jest ekologiczna, ale przede wszystkim naturalna. Firma jest czołowym producentem w kraju, wytwarzającym taką żywność.


NaturAvena – tanio, hurt


Firma NaturAvena na polskim rynku istnieje już ponad 10 lat. Wszystkie surowce, użyte do produkcji żywności, pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.


Głównym celem producenta NaturAvena jest propagowanie zdrowego stylu życia, opartego o żywność naturalna , pozbawioną sztucznych dodatków i jak najmniej przetworzoną.


Nad produkcją żywności czuwa cały zespół wykwalifikowanych osób z dziedzin dietetyki i technologii żywności, które ściśle przestrzegają norm jakości i kontroli produkcji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkty dostępne w naszej hurtowni są najwyższej jakości, ale przede wszystkim są bezpieczne. 


Producent NaturAvena wytwarza także produkty dedykowane osobom z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Takimi produktami są produkty spożywcze bez glutenu i bez laktozy. Oczywiście wegetarianie i weganie także znajdą coś dla siebie.


Firma prężnie się rozwija i poszerza produkcję nowych, zdrowych i bezpiecznych produktów. Produkty marki NaturAvena dostępne są również w naszej hurtowni internetowej. Sprawdź już teraz nasze ceny hurtowe.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.