Hurtownia ECOBLIK

Hurt Ecoblik. Producent Ecoblik jest polską firmą zajmującą się produkcją ekologicznych herbat ziołowych, mieszanek ziołowych i kaw. W hurtowni ekologicznej greenport24.pl znajdziecie herbaty i kawy Stefanii Korżawskiej. Producent Ecoblik zapewnia, że w produktach tej firmy, nie znajdują się sztuczne dodatki, aromaty, czy barwniki.

Hurt Ecoblik. Producent Ecoblik wytwarza ekologicznej herbaty, mieszanki ziołowe i kawy. Wszystkie wytwarzane produkty, które możesz zakupić w naszej hurtowni ekologicznej odznaczają się brakiem sztucznych dodatków, barwników i aromatów. Podczas wzrostu ziół Ecoblik nie zostały użyte sztuczne nawozy i pestycydy. Takie działanie producenta Ecoblik daje 100% bezpieczeństwa, zaufania i najwyższej jakości.


Ecoblik – hurtownia- ceny hurtowe


Co jest głównym celem producenta Ecoblik? Promowanie zdrowego żywienia i zachęcenie konsumentów do świadomego wybierania produktów, a także zachęcenie do czytania etykiet oferowanej żywności.


Często wydawać by się mogło, że produkt powinien zawierać jeden, dwa składniki, a gdy się przyjrzymy to jest ich znacznie więcej. Przede wszystkim są to dodatki, konserwanty, barwniki, czy aromaty. W naszej hurtowni ekologicznej, nie mogliśmy dopuścić, by nie mieć w swojej ofercie takiej firmy jak Ecoblik. Sprawdź produkty Ecoblikhurcie.


Producent Ecoblik zapewnia, że wszystkie składniki herbat, mieszanek ziołowych i kaw mają tylko i wyłącznie surowce pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dlatego więc, produkty Ecoblik są pozbawione sztucznych dodatków, barwników i aromatów.


O jakości przekonasz się sam! Logując się na naszej stronie hurtowni ekologicznej, poznasz najlepsze ceny produktów Ecoblik.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.