XENICOPHARMA K2 MK7 60 KAPS. Zobacz większe

Xenicopharma Witamina K2 Mk7 60 K. Na Kości, Stawy

XP101

Naturalna witamina K2 Mk7 o wysokiej przyswajalności otrzymywana z natto. Witamina K wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji i stanu zdrowia kości i stawów. Jest niezbędna w procesie krzepnięcia krwi.

Więcej szczegółów

5905279876101
8%
XENICO PHARMA

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

49,00zł
45,37zł netto

W ulubionych

Opis

układkostno-stawowy
właściwościwzmocnienie układu krążenia

Więcej informacji

XENICOPHARMA K2 MK7 60 KAPS.

Menachinox K2 ® to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy K2 (MK-7) otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi – natto. Witamina K2 zawarta w preparacie została rozpuszczona w naturalnych tłuszczach, dzięki czemu jest najlepiej przyswajalna dla organizmu. Witamina K2 (MK-7) zawarta w produkcie Menachinox K2 została pozyskana naturalnie w procesie biofermentacji z wykorzystaniem kultur bakterii Bacillussubtilis ssp natto.
Witamina K2 (MK-7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Przyczynia się również do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Produkt nie zawiera cukru, soli, glutenu, kazeiny i laktozy. Wyprodukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących.
Preparat bezpieczny dla diabetyków.

Składniki: oliwa z oliwek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina K2 (menachinon 7).

 

Skład zalecanej porcji do spożycia

1 kapsułka

%RWS

Witamina K2

100 µg

133,33 %

RWS - referencyjna wartość spożycia

Dla dorosłych zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka.
Spożywać popijając szklanką wody.

Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Menachinox K2 w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto: 60 kapsułek po 418 mg (25,08 g).


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu