Hurtownia DOKTOR KONOPKA

Hurt Dr Konopka. Dr Konopka to firma, która ma swoje korzenie w Estonii i istniej już na rynku blisko 90 lat. Producent Dr Konopka niezwykle ceni sobie naturę i wszystko to, czym natura nas obdarzyła, dlatego pozwolił wykorzystać dary natury w tworzeniu kosmetyków Dr Konopka.

Produkty Dr Konopka dostępne w naszej hurtowni zielarskiej wywodzą się z Estonii. To tam pierwszy raz Dr Konopka stworzył krem na bazie 48 ziół, który pokochały tysiące ludzi i byli zachwyceni skutecznością jego działania. Od tamtej pory tworzone są kosmetyki Dr Konopka, które podbijają serca wielu ludzi.


Kosmetyki dr Konopka hurt- tanio w hurtowni


Co odznacza kosmetyki Dr Konopka? Oczywiście skład. Producent Dr Konopka wielką wagę przywiązuje do tego, by skład kosmetyków był jak najbardziej naturalny i odznaczał się dużą zawartością ekstraktów ziołowych. Kosmetyki Dr Konopka nie zawierają SLS, parabenów i sztucznych dodatków, co znacznie wyróżnia je na tle innych kosmetyków. Znacie powiedzenie, że im krótszy skład tym lepiej? Z takim właśnie skład mają produkty Dr Konopka dostępne w naszej hurtowni zielarskiej.  Sprawdź ceny w hurcie.


Kosmetyki, nad którymi skupił się producent Dr Konopka, są przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji włosów. Kosmetyki te, pozwalają pozbyć się łupieżu, zmniejszają łamliwość włosów i ich wypadanie, a także minimalizują przetłuszczanie się włosów.


W naszej hurtowni zielarskiej znajdziesz najlepsze szampony Dr Konopka. Zależnie od rodzaju problemu możesz wybrać w hurcie szampony Dr Konopka: odżywczy, regenerujący, wzmacniający i przeciw wypadaniu włosów. W każdym z tych szamponów producent Dr Konopka dodał różnorodne olejki, który pozytywnie wpływają na dany problem.


Na naszej stronie hurtowni zielarskiej, znajdziesz najlepszy ceny w hurcie szamponów Dr Konopka.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.