FITOKOSMETIK HENNA IRAŃSKA BEZB. Z KIEŁK. PSZ. 25G Zobacz większe

Fitokosmetik Henna Irańska Bezb. Z Kiełk. Psz. 25G

FK688

Naturalna henna irańska to naturalny, roślinny barwnik. Zawiera substancje biologicznie czynne i witaminy przez co nadaje włosom naturalny połysk, poprawia ich strukturę i wzmacnia korzenie.

Więcej szczegółów

4607051791688
23%
FITOKOSMETIK

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

7,50zł
6,10zł netto

W ulubionych

Opis

płećdla Niej
działaniezdrowy wygląd
płećdla Niego
produktyrosyjskie

Więcej informacji

FITOKOSMETIK HENNA IRAŃSKA BEZB. Z KIEŁK. PSZ. 25G


Naturalna henna irańska to naturalny, roślinny barwnik. Zawiera substancje biologicznie czynne i witaminy przez co nadaje włosom naturalny połysk, poprawia ich strukturę i wzmacnia korzenie. Przeznaczona do barwienia włosów, pozwala uzyskać pełną gamę kolorów od żółto- złotej do ciemnego kasztanu (po połączeniu z basmą możemy uzyskać kolory znacznie ciemniejsze). Odcień koloru zależy od struktury, grubości i początkowego koloru włosów  oraz czasu kontaktu henny z włosami. Włosy po użyciu henny  uzyskują niesamowity połysk, elastyczność i łatwo się rozczesują.

Sposób użycia:
Odpowiednią ilość henny od 25-50g(w zależności od długości włosów) zalać wodą w temperaturze od 90-100 st. C i dokładnie wymieszać do uzyskania konsystencji śmietany.  Lekko schłodzoną mieszankę rozprowadzamy równomiernie na całej długości włosów (włosy powinny być czyste i suche), zaczynając od tyłu głowy w kierunku do przodu, następnie zakładamy czepek (najlepiej foliowy), a na to ogrzewający turban lub czapkę. Czas koloryzacji  od 30 do 60 minut w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy uzyskać. Po tym czasie myjemy włosy bez użycia szamponu do momentu, aż ściekająca woda nie będzie zabarwiona.

Środki ostrożności :
Nie zaleca się stosowania farby na bazie henny i basmy wcześniej niż dwa tygodnie po chemicznym farbowaniu włosów.
W przypadku zabrudzenia skóry twarzy i szyi,  henną gotową do użycia, należy niezwłocznie zmyć ją ciepłą wodą z mydłem.
W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.
Do przygotowania mieszanki nie należy używać metalowych misek ani łyżek, henna jak i basma w kontakcie z metalem tracą swoje właściwości.

Składniki/INCI:
Lawsonia Inermis (henna irańska)