Hurtownia LAVERA

Hurt Lavera. Lavera to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków. Jak podaje producent Lavera, składniki znajdujące się w produktach pochodzą z upraw ekologicznych. Wiele produktów marki Lavera, dostaniesz w naszej hurtowni ekologicznej.

Hurt Lavera. Firma Lavera powstała w Niemczech już ponad 25 lat temu. Producent Lavera oferuje sprzedaż naturalnych kosmetyków, które są oznaczone certyfikatem nadawanym produktom naturalnym.


Lavera w hurtowni- Lavera ceny hurtowe


Producent Lavera w maksymalnym stopniu wykorzystuje dobrodziejstwo natury i tworzy na podstawie naturalnych składników, kosmetyki naturalne. Już ponad 300 różnych składników roślinnych znajduje się w produktach Lavera, które możesz dostać w naszej hurtowni. Każdy produkt, zanim trafi do klienta naszej hurtowni, przechodzi szereg testów i kontroli jakości. Jak zapewnia producent Lavera wszystkie wytwarzane kosmetyki, nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów i sztucznych aromatów.


Producent Lavera zatrudnia najlepszych specjalistów do produkcji kosmetyków, co w efekcie daje najwyższą jakość produktów. Zadowolenie klientów jest największą satysfakcją producenta Lavera i to właśnie ta satysfakcja jest dla firmy nieustanną inspiracją.


Producent Lavera współpracuje z ponad czterdziestoma krajami na całym świecie, co świadczy o dużym popycie produktów naturalnych. Położyliśmy duży nacisk na to, aby produkty Lavera były dostępne dla naszych klientach w niskich cenach hurtowych. 


W naszej hurtowni ekologicznej dostaniesz takie produkty Lavera, jak: balsamy do ust, dezodoranty, kremy do rąk, balsamy do ciała, szampony do włosów, pasty do zębów bez fluoru i wiele innych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.