Equilibra Aloe Vera Extra 99,55% 500 ml Zobacz większe

Equilibra Aloe Vera Extra 99,55% 500 ml

EQ4720

Suplement diety w postaci żelu z liści aloesu (99,5%). Wspiera funkcje oczyszczające organizmu - opakowanie produktu wystarczy na 10 dni suplementacji. Nie zawiera glutenu i jest odpowiedni dla wegan. Posiada niską wartość energetyczną.

Więcej szczegółów

8000137004720
2023-09-29
8%
EQUILIBRA
6 szt.

Więcej informacji

Equilibra EXTRA ALOE VERA 500 ml


Składniki: żel z liści aloesu (Aloe vera (L.) Burm. F. syn. Aloe barbadensis Mill.) 99,55 %; kwas: kwas cytrynowy; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Zalecane spożycie: spożywać 50 ml jeden raz dziennie, najlepiej rano.

Sposób użycia: przed każdym użyciem wstrząsnąć butelką; produkt odmierzyć za pomocą załączonej miarki; można rozcieńczyć z niegazowaną wodą lub innym napojem (chłodnym lub w temperaturze pokojowej). Ze względu na naturalne pochodzenie niektórych składników możliwe są różnice organoleptyczne i różnice w barwie produktu, co nie wpływa na jego jakość i nie stanowi wady produktu.

Ważne informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia. Zalecana dzienna porcja dostarcza składniki wykazujące efekt fizjologiczny na poziomie umożliwiającym uzyskanie deklarowanego korzystnego działania.

Wartość odżywcza 100 ml 50 ml
(porcja dzienna)
Wartość energetyczna 11 kJ/3 kcal 6 kJ/2 kcal
Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
0 g 0 g
0 g
Węglowodany
w tym cukry 0,5 g
0 g 0,3 g
0 g
Białko  0 g 0 g
Sól 0,06 g 0,03 g

Zalecana porcja dzienna:  50 ml
(porcja dzienna)
Żel z liści aloesu 49,78 g

Produkt zawiera 10 zalecanych dziennych porcji do spożycia.
 
Nieotwarty produkt przechowywać z dala od źródła ciepła, światła słonecznego i wilgoci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu