Lab One N1 Hyper Brain 60 k Zobacz większe

Lab One N1 Hyper Brain 60 k

LO3723

N°1 Hyper BRAIN to suplement diety o wyjątkowej kompozycji składników, ukierunkowany na poprawę funkcji poznawczych i wsparcie układu nerwowego. Substancje zawarte w produkcie korzystnie wpływają na poprawę pamięci, koncentracji oraz zdolność uczenia się.

Więcej szczegółów

5906395863723
2024-03-28
8%
LAB ONE

Więcej informacji

Lab One N°1 Hyper BRAIN 60 kapsułek


Receptura N°1 Hyper BRAIN oparta jest na działaniu nootropowym, czyli zwiększającym poziom neuroprzekaźników.
Nootropiki to substancje, które przede wszystkim poprawiają pracę i wydajność mózgu. Zwiększają funkcje poznawcze, koncentrację i pamięć, a także motywację oraz kreatywność. Pojęcie powstało z połączenia greckich słów νους (nous, rozum) oraz τρέπειν (trepein, „nagiąć” lub „skręcać”). Naturalne substancje nootropowe, są znane od lat w tradycjach starożytnych kultur. W dzisiejszych czasach nauka bada oraz wyjaśnia działanie tych związków.

Działanie składników aktywnych zawartych w N°1 Hyper BRAIN:

Soplówka jeżowata - gatunek grzybów należący do rodziny soplówkowatych (Hericiaceae) nazywana Yamabushitake lub Lion’s Mane, ze względu na wygląd przypominający kształtem grzywę lwa. W krajach dalekiego wschodu, zwłaszcza w Japonii i Chinach, soplówka znana jest od wieków i wykorzystywana zarówno w kuchni, jak i tradycyjnej medycynie. Zaliczana jest do grupy adaptogenów, czyli naturalnych substancji zwiększającymi odporność organizmu na stres czy zmęczenie. Ponadto wykazuje działanie neuroprotekcyjne, przyspieszające odbudowę komórek nerwowych i wspomagając regenerację regionów mózgu odpowiedzialnych za wspomnienia i emocje. Grzyb ten wykazuje także działanie nootropowe, stymulujące produkcję otoczki mielinowej komórek nerwowych. Jest to warstwa ochronna znajdująca się wokół aksonu neuronu, która ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

N-acetylo-L-tyrozyna - to wyjątkowo efektywna forma tyrozyny dla celów zwiększenia produkcji dopaminy, neuroprzekaźnika związanego z uczuciem przyjemności, motoru do działania oraz weny.  Zaliczana jest do substancji nootropowych. Wspomaga funkcjonowanie organizmu pod kątem motywacji, dobrego samopoczucia i skupionego działania zorientowanego na cel.

Olej MCT w proszku - kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha, stąd też wywodzi się jego nazwa – MCT (Medium Chain Triglicerydes). Dzięki swojej unikatowej budowie i nootropowych właściwościach, pozytywnie wpływają na organizm w wielu aspektach, w tym wspierając funkcje poznawcze.

Cytykolina (CDP-cholina) - ta unikatowa i wysoce biodostępna forma choliny sprawia, że umysł staje się bardziej chłonny w krótkim czasie. Jest nootropikiem, który działa zarówno sam, jak i synergistycznie z innymi tego typu substancjami. Jest naturalnie występującym, endogennym prekursorem fosfatydylocholiny, podstawowego budulca fosfolipidów błon komórkowych. Wykazuje również działanie neuroprotekcyjne. CDP-cholina umożliwia wykonywanie zadań w sposób prawidłowy oraz poprawia pamięć.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 98% L-teaniny - aminokwas zawarty w zielonej herbacie, której pozytywne cechy znane są i bardzo cenione już o dawna. Znajduje się ona w liściach i stanowi główny składnik odpowiedzialny za jej wyjątkowy smak. Teanina to nootropowa substancja, która powoduje stymulację fal alfa w naszym mózgu, odpowiadających za lepszy nastrój i wprowadzając nas w stan spokoju i skupienia.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej 4:1 - inaczej nazywana brahmi. Jest to roślina używana od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie indyjskiej - Ajurwedzie. Klasyfikuje się ją jako adaptogen oraz nootropik. Bakopa zawiera składniki aktywne, które polepszają procesy zapamiętywania, a poprzez to uczenia się. Dzięki tym zdolnościom z powodzeniem może być stosowana jako panaceum na problemy związane w centralnym układem nerwowym i jego prawidłowym funkcjonowaniem.

Opakowanie: 60 kapsułek

Składniki:
Zawartość w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu (3 kapsułki)
Ekstrakt z soplówki jeżowatej Lion’s mane 10:1 (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) 500 mg
N-acetylo-L-tyrozyna 500 mg
Olej MCT w proszku 500 mg
Cytykolina (CDP Cholina) 300 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty Standaryzowany na 98% L-teaniny 102 mg 102 mg
Ekstrakt z bakopy drobnolistnej 4:1 Standaryzowany na 2% bakopazydów 100 mg 
Referencyjna wartość spożycia nie występuje

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie. Popić wodą.

Uwaga: Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Alergeny wyróżniono w wykazie składników przez podkreślenie. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, zażywasz leki lub masz dolegliwości zdrowotne. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Składniki: Ekstrakt z soplówki jeżowatej Lion’s mane; N-acetylo-L-tyrozyna; Olej MCT w proszku; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; Cytykolina (CDP Cholina); Ekstrakt z liści zielonej herbaty 98% L-teaniny; Ekstrakt z bakopy drobnolistnej 2% bakopazydów. Substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Dla kogo przeznaczony jest suplement diety N°1 Hyper BRAIN? 
Suplement diety N°1 Hyper BRAIN to suplement diety o wyjątkowej kompozycji składników, ukierunkowany na poprawę funkcji poznawczych i wsparcie układu nerwowego. Substancje zawarte w produkcie korzystnie wpływają na poprawę pamięci, koncentracji oraz zdolność uczenia się.
 
Jaki jest skład suplementu diety N°1 Hyper BRAIN? 
N°1 Hyper BRAIN jest suplementem diety, w skład którego wchodzi: Ekstrakt z soplówki jeżowatej Lion’s mane; N-acetylo-L-tyrozyna; Olej MCT w proszku; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; Cytykolina (CDP Cholina); Ekstrakt z liści zielonej herbaty 98% L-teaniny; Ekstrakt z bakopy drobnolistnej 2% bakopazydów. Substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
 
Czy w produkcie N°1 Hyper BRAIN znajdę żelatynę? 
Nie, do produkcji N°1 Hyper BRAIN zostały zastosowane kapsułki z celulozy roślinnej.
 
Czy preparat N°1 Hyper BRAIN może być stosowany przez wegan?
Tak. W preparacie znajdują się wyłącznie naturalne składniki roślinne, dlatego produkt mogą zażywać weganie i wegetarianie.
 
Jak należy przechowywać suplement diety N°1 Hyper BRAIN?
Suplement diety N°1 Hyper BRAIN należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. 
 
Ile kapsułek znajduje się w jednym opakowaniu suplementu diety N°1 Hyper BRAIN?
W jednym opakowaniu suplementu diety N°1 Hyper BRAIN znajduje się 60 kapsułek. 
 
Czy mogę łączyć ze sobą różne produkty Lab One?
Tak. Suplementy diety Lab One można ze sobą łączyć. 

Składniki aktywne zawarte w produktach nie niwelują nawzajem swojego działania, wręcz działają wspomagająco w różnych aspektach dotyczących prawidłowego funkcjonowania organizmu, a dzięki ich połączeniu uzyskujemy kompleksowe działanie.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu