Lab One N1 Complex B 60 k. Zobacz większe

Lab One N1 Complex B 60 k.

LO3624

N°1 Complex B - suplement diety z zestawem witamin z grupy B.

Więcej szczegółów

5906395863624
2024-11-29
8%
LAB ONE

Więcej informacji

Lab One Complex B kapsułki 60 szt.


Produkt może uzupełniać codzienną dietę w niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu kompleks witamin z grupy B. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki
Pantotenian wapnia, DL-dwuwinian choliny, hydroksypropylometyloceluloza, TMG (Trimetyloglicyna/Betaina bezwodna), inozytol, kwas para-aminobenzoesowy (PABA), monazotan tiaminy (Tiamina), ryboflawina, P-5-P-pirodoksyno-5-fosforan jednowodny (Witamina B6), kwas nikotynowy (Niacyna), metylokobalamina (Witamina B12), substancje przeciwzbrylające: (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), (6R, S)-5-metylotetrahydroksyfolian (Kwas foliowy), D-biotyna.

Składnik  1 kapsułka  *%RWS
Kwas pantotenowy  125 mg  2083%
Betaina bezwodna  100 mg  -
Inozytol  70 mg  -
Cholina  50 mg  -
Kwas p-aminobenzoesowy  50 mg  -
Tiamina  25 mg  2273%
Ryboflawina  25 mg  1786%
Witamina B6  18 mg  1286%
Niacyna  16 mg  100%
Kwas foliowy  400 µg  200%
Biotyna  300 µg  600%
Witamina B12  100 µg  4000%

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Właściwości składników

Kwas pantotenowy sprzyja utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego i sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, a także przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników.

Betaina bezwodna wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Cholina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby, pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm homocysteiny oraz tłuszczów.

Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Wspiera w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz rozwoju i funkcji układu nerwowego. Uczestniczy w prawidłowym metabolizmie węglowodanów i procesach pozyskiwania energii u dzieci.

Ryboflawina przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia i metabolizmu żelaza. Pomaga zachować zdrową skórę, zachować prawidłowy stanu błon śluzowych. Przyczynia się do utrzymania poprawnego stanu czerwonych krwinek, ogranicza uczucie zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, poprawne funkcjonowanie układu nerwowego oraz pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Wspiera układ immunologiczny, przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej i pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz w prawidłowej syntezie cysteiny.

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Kwas foliowy przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży.

Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy.

Witamina B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, zażywasz leki lub masz dolegliwości zdrowotne.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent
LAB ONE SP. Z O.O.
1905 Roku 7a lok. 202
26-600 Radom


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu