Lab One N1 Beautiful HAIR 90 k piękne włosy Zobacz większe

Lab One N1 Beautiful HAIR 90 k piękne włosy

LO3600

No1 Beautiful HAIR to wysokospecjalistyczny suplement diety, stworzony z myślą o osobach borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów na tle androgenowym.

Więcej szczegółów

5906395863600
2024-09-09
8%
LAB ONE
LAB ONE SPÓŁKA Z O.O.

Więcej informacji

Lab One N°1 Beautiful HAIR 90 kapsułek


Mylnym jest myślenie, że wypadanie włosów na tle androgenowym dotyczy głównie mężczyzn, dotyka ono coraz więcej kobiet. Może być uwarunkowane genetycznie, zmianami hormonalnymi, zespołem policystycznych jajników (PCOS), chorobami tarczycy, cukrzycą, anemią, nadmiernym stresem, złą dietą lub procesem starzenia się włosów. Specjaliści twierdzą, że im wcześniej rozpocznie się odpowiednią suplementację, tym lepsze rezultaty można osiągnąć.

Suplementy na wypadanie włosów N°1 Beautiful HAIR — ratunek dla osłabionych włosów

N°1 Beautiful HAIR to zaawansowany preparat, którego wyselekcjonowane składniki wpływają na rewitalizację włosów poprzez zahamowanie ich utraty oraz stymulację wzrostu nowych włosów. Składniki bioaktywne zawarte w produkcie przywracają również równowagę hormonalną, zmniejszając wypadanie włosów na tle androgenowym. Połączenie palmy sabałowej, ekstraktu z bambusa, pokrzywy i biotyny wspomaga prawidłowy wzrost, odżywienie i wzmocnienie włosów, zapewniając im jednocześnie skuteczną ochronę.

Według globalnych statystyk, aż 20% dorosłych kobiet zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów, a 95% tych przypadków spowodowane jest łysieniem androgenowym. Powodem wypadania włosów na tle androgenowym są nieprawidłowości w układzie hormonalnym, a dokładnie nadmiar męskich hormonów, które niszczą mieszki włosowe, często powodując niemożność ich ponownego wzrostu.

N°1 Beautiful HAIR to wysokospecjalistyczny suplement diety, stworzony z myślą o osobach borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów na tle androgenowym.

Działanie składników aktywnych zawartych w  N°1 Beautiful HAIR:

Ekstrakt z palmy sabałowej:
Wspiera naturalny porost włosów.
Pomaga zachować zdrowie włosów.

Ekstrakt z bambusa:
Jest źródłem krzemionki – budulca strukturalnego tkanki łącznej, w tym również włosów.
Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego:
Chroni DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym.
Pomaga łagodzić objawy menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego.

Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej:
Wzmacnia włosy.
Pomaga zachować zdrowie skóry.
Pomaga w oczyszczeniu skóry problematycznej.

Biotyna:
Pomaga zachować zdrowe włosy.
Wspomaga zdrowie skóry.
Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu składników odżywczych.

Opakowanie zawiera: 90 kapsułek

Składniki                                                                   Zawartość w zalecanej do spożycia dziennej   porcji produktu (4 kapsułki)
Myo-inozytol                                                                                                              1694,72 mg      

Ekstrakt z palmy sabałowej                                                                                         482,04 mg
Standaryzowany do min. 45% naturalnych kwasów tłuszczowych                            216,91 mg
Ekstrakt z bambusa                                                                                                     254,20 mg
Standaryzowany do min. 70% krzemionki                                                                 177,94 mg
Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego                                                            254,20 mg
Standaryzowany do min. 1,5% agnuzydów                                                                    3,81 mg
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 4:1                                                                          127,12 mg
D-chiro inozytol                                                                                                            42,36 mg
Biotyna                                                                                                                    0,24 mg (480%)*
* Referencyjna Wartość Spożycia

Opakowanie zawiera: 90 kapsułek

Zalecane spożycie: 4 kapsułki w ciągu dnia. Zalecane spożycie po 2 kapsułki rano i wieczorem, popijając wodą. Produkt może być przyjmowany zarówno w trakcie posiłku, jak i pomiędzy nimi.
 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Składniki: Myo-inozytol, Ekstrakt z palmy sabałowej 45% naturalnych kwasów tłuszczowych; Ekstrakt z bambusa 70% krzemionki; Ekstrakt z owoców niepokalanka mnisiego 1,5% agnuzydów, Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, D-chiro inozytol, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; hydroksypropylometyloceluloza; Biotyna.

1. Dla kogo przeznaczony jest suplement diety N°1 Beautiful HAIR?
N°1 Beautiful HAIR to perapart dla kobiet, którego wyselekcjonowane składniki wpływają na rewitalizację włosów poprzez zahamowanie ich utraty oraz stymulację wzrostu nowych włosów. Składniki bioaktywne zawarte w produkcie przywracają również równowagę hormonalną, zmniejszając wypadanie włosów na tle androgenowym.

2. Jak należy stosować suplement diety N°1 Beautiful HAIR?
Zalecamy spożycie po 2 kapsułki rano i wieczorem, popijając wodą. Produkt może być przyjmowany zarówno w trakcie posiłku, jak i pomiędzy nimi.

3. Jaki jest skład suplementu diety N°1 Beautiful HAIR?
W skład suplementu diety N°1 Beautiful HAIR wchodzi: Myo-inozytol, Ekstrakt z palmy sabałowej 45% naturalnych kwasów tłuszczowych; Ekstrakt z bambusa 70% krzemionki; Ekstrakt z owoców niepokalanka mnisiego 1,5% agnuzydów, Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, D-chiro inozytol, Biotyna.

4. Jak należy przechowywać suplement diety N°1 Beautiful HAIR?
Suplement diety N°1 Beautiful HAIR należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

5. Ile kapsułek znajduje się w jednym opakowaniu suplementu diety N°1 Beautiful HAIR?
W jednym opakowaniu suplementu diety N°1 Beautiful HAIR znajduje się 90 kapsułek.

6. Czy mogę łączyć ze sobą różne produkty Lab One?
Tak. Suplementy diety Lab One można ze sobą łączyć. Składniki aktywne zawarte w produktach nie niwelują nawzajem swojego działania, wręcz działają wspomagająco w różnych aspektach dotyczących prawidłowego funkcjonowania organizmu, a dzięki ich połączeniu uzyskujemy kompleksowe działanie.

Zalecane spożycie: 4 kapsułki w ciągu dnia. Zalecane spożycie po 2 kapsułki rano i wieczorem, popijając wodą. Produkt może być przyjmowany zarówno w trakcie posiłków, jak i pomiędzy nimi.
 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu