Beauty Formulas Dezodorant do higieny intymnej Zobacz większe

Beauty Formulas Dezodorant do higieny intymnej

BE8297

Delikatna, perfumowana mgiełka dezodorująca, specjalnie opracowana do higieny kobiecych intymnych części ciała.Polecana szczególnie podczas menstruacji, ciepłych warunków pogodowych i stresu.

Więcej szczegółów

5012251008297
2025-09-29
23%
BEAUTY FORMULAS

Więcej informacji

Beauty Formulas DEZODORANT DO HIGIENY INTYMNEJ 150 ml


Delikatna, perfumowana mgiełka dezodorująca, specjalnie opracowana do higieny kobiecych intymnych części ciała. Zapewnia uspokojenie i  pewność higieny co do skuteczności higieny intymnej, szczególnie podczas menstruacji, ciepłych warunków pogodowych i stresu.

Sposób użycia
Wstrząśnij dobrze przed użyciem. Rozpylaj z odległości około 15 cm.

Składniki INCIButane, Isobutane, Propane Hexamethyldisiloxane, Dimethylimidazolidinone Rice Starch Cyclomethicone, Parfum, Chlorheksydyna, Dihydrochloride, Quaternium-18 Hectorite, Alcohol Denat.

Ostrzeżenie
Pojemnik pod ciśnieniem: Może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50oC. Nie przekłuwać ani nie palić nawet po zużyciu. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić w czasie rozpylania. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub innym źródłem zapłonu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie rozpylać w oczy, twarz, lub na bolącą czy pękniętą skórę. Przestań używać, jeśli pojawi się podrażnienie. Nie wdychaj umyślnie. Trzymaj z dala od wypolerowanych powierzchni. Tylko do użytku zewnętrznego.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu