Beauty Formulas Płyn do płukania jamy ustnej 500 Zobacz większe

Beauty Formulas Płyn do płukania jamy ustnej 500

BE2751

Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej z aktywnym węglem pomaga chronić zęby przed próchnicą oraz nieświeżym oddechem. Wysoko chłonny węgiel aktywny pomaga zapewnić długotrwałe uczucie świeżości oraz bielsze zęby.Więcej szczegółów

5012251012751
2024-09-28
23%
BEAUTY FORMULAS
APS IMPORT-EXPORT SP Z OO

Więcej informacji

Beauty Formulas PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ ACTIVE Z AKTYWNYM WĘGLEM 500 ml


Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej z aktywnym węglem pomaga chronić zęby przed próchnicą oraz nieświeżym oddechem. Wysoko chłonny węgiel aktywny pomaga zapewnić długotrwałe uczucie świeżości oraz bielsze zęby.

Sposób użycia
Bardzo dobrze wstrząśnij przed użyciem. Upewnij się, że płyn jest czarny podczas dozowania. Aby uzyskać lepsze rezultaty, używaj codziennie rano i wieczorem ze szczotkowaniem. Używaj do jednej łyżki nierozcieńczonego płynu do płukania jamy ustnej i płucz usta przez około 1 minutę i wypluj, nie połykaj.

Składniki INCI
Water (Aqua), Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Poloxamer 407, Propylene Glycol, Charcoal Powder, Sodium Fluoride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Aroma (Flavour), Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Ostrzeżenia
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 7 roku życia. Nie używaj, jeśli uszczelka korka jest zerwana przy zakupie.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu