Yango Kora Wiązu Czerwonego 125 porcji 50 g

YA0671

Przede wszystkim kora wiązu czerwonego jest bogatym źródłem substancji śluzowych. Zawiera ona również substancje aktywne, takie jak kwas salicylowy, garbniki i flawonoidy.

Więcej szczegółów

5904194060671
2024-06-06
8%
YANGO
8 szt.

Ilość w magazynie: mało

50,00zł
46,30zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

Yango Kora wiązu Czerwonego 50 g


Wiąz czerwony (Ulmus rubra) to średniej wielkości drzewo dorastające do 20 metrów. Tworzy okazałą,  rozłożystą koronę oraz piękne, ciemnozielone liście.

W przeszłości plemiona Indian Ameryki Północnej wykorzystywały korę wiązu czerwonego do rytuałów leczniczych.

Ekstrakt 10:1
Bez dodatków i wypełniaczy

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Składnik aktywny                                   1 porcja  2 porcje
Kora wiązu czerwonego - ekstrakt 10:1 400 mg   800 mg

Zalecane dawkowanie: 2 płaskie miarki raz dziennie.

Sposób użycia: Wymieszać porcję z gorącą wodą i odstawić na 15 min pod przykryciem. Spożyć w ciągu dnia w kilku porcjach między posiłkami.

Skład: Ekstrakt z kory wiązu czerwonego (Ulmus rubra) 10:1.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 50 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/09/30/SD/F14BBF


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: