Nowy Formeds Bicaps Collagen Fish+ 60 k stawy Zobacz większe

Formeds Bicaps Collagen Fish+ 60 k stawy

FO234

BICAPS COLLAGEN FISH+ to suplement diety bez sztucznych dodatków. Zawiera 3 typy kolagenu rybiego: 380 mg typu I, 155 mg typu II oraz 12 mg typu III połączone z siarczanem chondroityny, siarczanem glukozaminy oraz kwasem hialuronowym.

Więcej szczegółów

5903148621234
2023-06-01
8%
FORMEDS
1 szt.

Więcej informacji

Formeds Bicaps Collagen Fish+ 60 k


BICAPS COLLAGEN FISH+ to suplement diety bez sztucznych dodatków. Zawiera 3 typy kolagenu rybiego: 380 mg typu I, 155 mg typu II oraz 12 mg typu III połączone z siarczanem chondroityny, siarczanem glukozaminy oraz kwasem hialuronowym.

Skład produktu:
kolagen rybi (typ II), kolagen rybi (typ I i III), pullulan (otoczka kapsułki), kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy.
Sposób użycia:
Spożywać 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Marka ForMeds
Firma ForMeds została założona w 2012 roku, ale w tak krótkim czasie zdobyła wiele certyfikatów jakości i od samego początku najważniejsze dla marki Formeds jest produkcja suplementów diety bez chemicznych dodatków

Priorytetem ForMeds jest oferowanie bezpiecznych, naturalnych ale skutecznych wyrobów, wszystko podlega ścisłej kontroli medycznej i wielu specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki, fizjoterapii, biologii i chemii czuwa nad tym. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyżej jakości pozyskiwane tylko od renomowanych europejskich dostawców.
 

Wartości odżywcze ForMeds BICAPS COLLAGEN FISH+ 60kaps
Suplement diety

Produkt zawiera Porcja dzienna (2 kapsułk) zawiera: % RWS
Kolagen rybi typ I

380 mg *
Kolagen rybi typ II

155 mg *
Kolagen rybi typ III

12 m *
Siarczan chondroityny 100 mg *
w tym chondroityna 57,7 mg *
Siarczan glukozaminy 49,8 mg *
w tym glukozamina  28,8 m *
Kwas hialuronowy 100 mg *
% RWS –  Referencyjna Wartość Spożycia / * Referencyjna wartość spożycia nieustalona

Producent:
ForMeds
Marcelińska 90
60-324 Poznań


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu