Nowy Allnutrition Isotonic 700 g Arbuz Zobacz większe

Allnutrition Isotonic 700 g Arbuz

ALL805

ISOTONIC to nowoczesny koncentrat napoju izotonicznego w proszku, przeznaczony do stosowania w trakcie aktywności fizycznej, przed lub bezpośrednio po jej zakończeniu. Jego głównym zadaniem jest błyskawiczne uzupełnienie utraty płynów i elektrolitów

Więcej szczegółów

5902837737805
2023-06-06
8%
ALLNUTRITION

Więcej informacji

Allnutrition Isotonic 700 g Arbuz


ALLNUTRITION - ISOTONIC to nowoczesny koncentrat napoju izotonicznego w proszku, przeznaczony do stosowania w trakcie aktywności fizycznej, przed lub bezpośrednio po jej zakończeniu. Jego głównym zadaniem jest błyskawiczne uzupełnienie utraty płynów i elektrolitów. Dostarcza przy tym składników energetycznych i funkcjonalnych, które mogą być wykorzystane podczas intensywnych treningów lub jako dobry środek na odzyskanie sił po wysiłku fizycznym.
SOTONIC zawiera w składzie glukozę, co jest szczególnie istotne w realizacji wyczerpującego treningu. Preparat wzbogacony został o szereg witamin i minerałów, które mają za zadanie uzupełnić braki utracone podczas ciężkiego wysiłku. Dodatkowo do wersji smakowej Isotonic Grapefruit został dodany żeń-szeń, który mam za zadanie utrzymać dobrą sprawność fizyczną i psychiczną. ISOTONIC charakteryzuje się wybornym smakiem i znakomitą rozpuszczalnością.
Kluczowymi składnikami preparatu Isotonic są:
GLUKOZA - JEST SZYBKIM ŹRÓDŁEM ENERGII I NIE WYMAGA TRAWIENIA, BŁYSKAWICZNIE DOSTARCZA PALIWO DO MIĘŚNI I UKŁADU NERWOWEGO.
SÓD - NALEŻY DO PODSTAWOWYCH ELEKTROLITÓW, BIERZE CZYNNY UDZIAŁ W UTRZYMANIU GOSPODARKI WODNO-ELEKTROLITOWEJ I KWASOWO-ZASADOWEJ ORGANIZMU W RÓWNOWADZE, A TAKŻE W PRZEKAZYWANIU IMPULSÓW NERWOWYCH, REGULACJI CIŚNIENIA KRWI. TRACONY WRAZ Z POTEM W TRAKCIE WYSIŁKU.
POTAS - WPŁYWA NA PRAWIDŁOWY STOPIEŃ UWODNIENIA KOMÓREK (REGULUJE ICH OBJĘTOŚĆ, A TAKŻE CIŚNIENIE OSMOTYCZNE), MA TAKŻE DUŻE ZNACZENIE W UTRZYMYWANIU PRAWIDŁOWEJ GOSPODARKI KWASOWO-ZASADOWEJ, OBNIŻA CIŚNIENIE KRWI, ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE ODŻYWIENIE KOMÓREK MÓZGOWYCH, A TAKŻE REGULUJE PRACĘ UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO ORAZ MIĘŚNIOWEGO.
MAGNEZ - W OKOLICACH TRENINGU MA ZA ZADANIE POPRAWIĆ FUNKCJĘ PRZESYŁANIA IMPULSU NERWOWEGO I UTRZYMANIE ODPOWIEDNIEJ GOSPODARKI WODNEJ TRENOWANYCH MIĘŚNI. Z KOLEI, WYKORZYSTANIE MAGNEZU PO TRENINGU, MA NA CELU PRZYSPIESZYĆ PROCES REGENERACJI, SPOWODOWAĆ, ŻE MIĘŚNIE BĘDĄ BARDZIEJ ROZLUŹNIONE I ZRELAKSOWANE.
WAPŃ - POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU MIĘŚNI, UTRZYMANIU PRAWIDŁOWEGO PRZEKAŹNICTWA NERWOWEGO I PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU ENZYMÓW TRAWIENNYCH.
WITAMINY Z GRUPY B - WSPOMAGAJĄ PRAWIDŁOWĄ PRACĘ UKŁADU NERWOWEGO, ŁAGODZĄ NERWY, A TAKŻE WPŁYWAJĄ NA NASZ NASTRÓJ. MAJĄ DUŻE ZNACZENIE PRZY PRZYSWAJANIU WĘGLOWODANÓW – DOSTARCZANĄ W POKARMIE GLUKOZĘ ZAMIENIAJĄ NA ENERGIĘ.
ŻEŃ-SZEŃ (DLA SMAKU GRAPEFRUIT)* - PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO POZIOMU GLUKOZY WE KRWI. WSPIERA FUNKCJE POZNAWCZE. POMAGA UTRZYMAĆ WYTRZYMAŁOŚĆ NA PRAWIDŁOWYM POZIOMIE. PRZYCZYNIA SIĘ DO PRAWIDŁOWEGO KRĄŻENIA KRWI. WSPIERA WITALNOŚĆ. POMAGA UTRZYMAĆ PRAWIDŁOWE ZDOLNOŚCI FIZYCZNE I PSYCHICZNE W PRZYPADKU OSŁABIENIA, ZMĘCZENIA LUB SŁABSZEJ KONCENTRACJI.
EKSTRAKT Z GUARANY (DLA SMAKU POMARAŃCZOWEGO)* - ZMNIEJSZA ZMĘCZENIE, RÓWNIEŻ PSYCHICZNE, WSPIERA CZUJNOŚĆ I WSPOMAGA WZROST WYDAJNOŚCI. ZAWARTA W PREPARACIE WYSOKA ILOŚĆ KOFEINY POMAGA ZMNIEJSZYĆ ODCZUWANIE WYSIŁKU, UMOŻLIWIAJĄC DŁUŻSZE TRENINGI. WSPIERA TAKŻE KONTROLĘ METABOLIZMU TŁUSZCZÓW.
EKSTRAKT Z MACA (DLA SMAKU ARBUZOWEGO)* - STYMULUJE METABOLIZM, DODAJE EFEKT ENERGETYZUJĄCY, REWITALIZUJĄCY ORAZ ZWIĘKSZA WITALNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ ORGANIZMU, POPRAWIA PAMIĘĆ, REGULUJE WYDZIELANIA HORMONÓW, ŁAGODZI STRES I DEPRESJE.
EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY (DLA SMAKU CYTRYNOWEGO)* - ZAWIERA POLIFENOLE, KTÓRE OBNIŻAJĄ POZIOM CHOLESTEROLU, WZMACNIAJĄ KOŚCI, POPRAWIAJĄ PROCESY TRAWIENNE ORAZ MAJĄ POTĘŻNE DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE, ORAZ OBNIŻAJĄ POZIOM "HORMONU STRESU", JAKIM JEST KORTYZOL.

Porcję 31,5 g(2 miarki) rozpuścić w bidonie z 700 ml wody. Stosować przed, w trakcie (co 15 min) oraz po wysiłku fizycznym (ok. 200 ml). Nie przekraczać 1 porcji dziennie. Produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko i produkty pochodne
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu