NATURE QUEEN OLEJ KONOPNY 30ML Zobacz większe

Nature Queen Olej Konopny 30Ml Regeneruje

NQ0597

Działa przeciwgrzybicznie, antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Dodatkowo poprawia funkcjonowanie układu krążenia, a więc wspomaga pracę naczyń krwionośnych, działa regenerująco i przeciwzapalnie.

Więcej szczegółów

5902610970597
2021-07-23
23%
NATURE QUEEN

Opis

płećdla Niego
płećdla Niej
rodzaj skórynaczynkowa
właściwościwzmocnienie układu krążenia

Więcej informacji

NATURE QUEEN OLEJ KONOPNY 30ML


Prawdziwym skarbem oleju konopnego są nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które mają idealne proporcje, czyli 3:1. Jest to idealny stosunek kwasów omega-6 i omega-3, co wpływa na prawidłowy metabolizm lipidów w naszym organizmie. Dzięki przechowywaniu w butelkach z ciemnego szkła, zachowuje swoje cenne, odżywcze właściwości. Olej konopny zawiera też dużo witamin (A, C, E, z grupy B) oraz minerałów. Wymienione substancje stanowią razem kompozycję składników doskonałą dla zachowania zdrowia, urody i młodości skóry.

Olej konopny przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Jest skuteczny w kompleksowej terapii trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry.

Olej konopny z powodzeniem można stosować bezpośrednio na skórę. Doskonale się wchłania, działa ochronnie i kojąco w stanach zapalnych, podrażnieniach i zmianach skórnych. Warto stosować go jako preparat nawilżający, a jednocześnie środek zmniejszający przebarwienia. Regularnie stosowany poprawia widocznie koloryt skóry, pozwala zachować jej dobrą kondycję oraz elastyczność.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu