Nowy Yango Fukoksantyna 90 k odchudzanie Zobacz większe

Yango Fukoksantyna 90 k odchudzanie

YA0442

Fukoksantyna to organiczny związek chemiczny pochodzący z grupy karotenoidów. Izolowany jest z niektórych gatunków brunatnic. W połączeniu z chlorofilem tworzy ich brunatne zabarwienie.

Więcej szczegółów

5904194060442
2023-12-30
8%
YANGO
8 szt.

Więcej informacji

Yango Fukoksantyna 90 k


Sięganie po naturalne środki wspomagające utrzymanie szczupłej sylwetki to już nie tylko moda, ale globalny trend. Wynikający zarówno z coraz większej świadomości w zakresie zdrowego odżywiania, jak i ze znaczenia ekologii w codziennym życiu.

Dlatego również tym razem, w ramach wzbogacenia naszej oferty, postawiliśmy na produkt, który doskonale się w tę ideę wpisuje.

Fukoksantyna to organiczny związek chemiczny z grupy ksantofili. Zaliczana jest do karotenoidów, czyli naturalnych barwników roślinnych wykazujących silne działanie przeciwutleniające, podobnie jak luteina czy β-Karoten.

Pozyskiwana jest z wybranych gatunków alg morskich, takich jak np. undaria pierzastodzielna (Undaria pinnatifida). To bardzo ciekawy gatunek brunatnic z rzędu listownicowców. Te brązowe wodorosty, nazywane również wodorostami wakame, które stosuje się powszechnie w kuchni japońskiej, koreańskiej i chińskiej, zawierają wyjątkowy składnik, jakim jest fukoksantyna.Potrawy z wykorzystaniem undarii pierzastodzielnej są często stosowane w dietach odchudzających.
         
Ekstrakt standaryzowany
Odpowiedni dla wegan i wegetarian!
Bez dodatków i wypełniaczy

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Składnik aktywny 1 kapsułka
Undaria pierzastodzielna - ekstrakt 440 mg
 w tym fukoksantyna (10% 44 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.                                  
Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z Brunatnic Undaria pierzastodzielna (Undaria pinnatifida) standaryzowany na zawartość 10% fukoksantyny.  Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 47,7 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/06/10/SD/A1046C


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu