BEEHEALTHY MIÓD LIPOWY 400G Zobacz większe

BEEHEALTHY MIÓD LIPOWY 400G wspiera odporność

BEH063

Miód lipowy polecany jest w przypadku występowania chorób górnych dróg oddechowych, w tym anginy i zapalenia płuc. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, krążenia oraz w walce z bezsennością.

Więcej szczegółów

5906874130063
5%
BEEHEALTHY

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

25,00zł
23,81zł netto

W ulubionych

Opis

płećdla dzieci

Więcej informacji

BEEHEALTHY MIÓD LIPOWY 400G

Opis produktu
Miód lipowy wyprodukowany i rozlany w polskiej pasiece jest przez wielu specjalistów uznawany za najcenniejszy miód nektarowy.

Wskazania
Ze względu na swoje właściwości miód lipowy jest tradycyjnie stosowany w przeziębieniach, anginach i zapaleniach oskrzeli. Ponadto jest używany w chorobach dróg moczowych i układu krążenia. Miód lipowy może być rekomendowany jako środek wspomagający w walce z bezsennością.

Miód to doskonała alternatywa dla cukru. Może być stosowany w gospodarstwie domowym przez osoby będące na rozmaitych dietach oraz do przygotowywania potraw dla dzieci.

Działanie
Miód ten jest bogaty w olejki eteryczne obecne w kwiatach lipy, które są od lat wykorzystywane w medycynie. Surowiec farmakopealny Kwiatostan lipy (Tiliae inflorescentia) wykazuje działanie przeciwgorączkowe i napotne, a ponadto ceni się go za ułatwianie w odkrztuszaniu oraz łagodne działanie moczopędne i uspokajające.

Dodatkowe
Smak – aromatyczny, słodki, z nutą pikantności i goryczy.